Nejatraktivnější zápasy v MSFL: Obrat z 0:2 na 5:2 za 20 minut i přestřelka jak na hokeji

Podzimní část Moravskoslezské fotbalové ligy nabídla řadu zajímavých zápasů. Některé svoji atraktivitou ovšem přeci jen vybočily z řady. Divákům ve Vyškově jistě utkvěla v paměti přestřelka s Hodonínem, která by se neztratila ani v hokeji. V Kroměříži zase asi jen tak nezapomenou na to, jak během dvacet minut otočili skóre z 0:2 na 5:2 na hřišti Rýmařova. Bylo toho ale víc. Portál eFotbal.cz proto sestavil výběr pěti nejatraktivnějších podzimních duelů v MSFL.

Rýmařov - Kroměříž 3:6

A do třetice zase Kroměříž. Její zápas čtrnáctého kola v Rýmařově nabídl zajímavou podívanou okořeněnou devíti góly a hlavně parádním obratem. Hosté nezačali vůbec dobře a v 16. minutě prohrávali na půdě letošního nováčka MSFL už 0:2. O chvíli později ale snížil Silný a Neubert následně během pouhých šestnácti minut nasázel hattrick. Poté přidal pátou hostů trefu během dvaceti minut exligový Oklešťek a Hanáci po neskutečném obratu vedli po půli 5:2!

Rýmařov se po změně stran sice dostal třetí brankou zpátky do hry, ale utkání definitivně rozhodl svým druhým přesným zásahem Silný. „Za stavu 2:0 přišel totální kolaps. Naše obrana měla den otevřených dveří a každou chybu, kterou jsme udělali, hosté potrestali,“ řekl rýmařovský trenér Milan Furik. „Přestože jsme na začátek kluky upozorňovali, úvod jsme zaspali a dvakrát inkasovali. Těší mě ale, jak se kluci rychle otřepali a soupeře rozsekali,“ kontroval kouč Kroměříže Ivo Světlík.