Nejatraktivnější zápasy v MSFL: Obrat z 0:2 na 5:2 za 20 minut i přestřelka jak na hokeji

Podzimní část Moravskoslezské fotbalové ligy nabídla řadu zajímavých zápasů. Některé svoji atraktivitou ovšem přeci jen vybočily z řady. Divákům ve Vyškově jistě utkvěla v paměti přestřelka s Hodonínem, která by se neztratila ani v hokeji. V Kroměříži zase asi jen tak nezapomenou na to, jak během dvacet minut otočili skóre z 0:2 na 5:2 na hřišti Rýmařova. Bylo toho ale víc. Portál eFotbal.cz proto sestavil výběr pěti nejatraktivnějších podzimních duelů v MSFL.

Vyškov – Hodonín 7:4

Gólově nejbohatší podzimní zápas v MSFL byl k vidění už ve třetím kole. V derby padlo pět branek už v prvním poločase, po kterém vedl Vyškov 3:2. A gólové hody pokračovaly i po změně stran. Klíčový okamžik utkání přišel po hodině hry, kdy domácí střelec Koudelka svou třetí trefou rychle odpověděl na snížení Hodonína a zvyšoval na 5:3. Vyškov se poté prosadil ještě dvakrát, hostující celek jednou a hokejový výsledek byl na světě.

„Sice jsme dostali čtyři branky, ale pro diváky je takový zápas atraktivní. A když jsme vyhráli, tak mě to nevadí,“ okomentoval s úsměvem divoký zápas vyškovský kouč Jan Trousil. Jak kontroval jeho protějšek František Komňacký? „S takovým přístupem k plnění defenzivních úkolů nemůžeme třetí ligu hrát. Hráči musí pochopit, že tohle je jiná soutěž, než na kterou byli zvyklí. Ve třetí lize se všechny chyby trestají a my jsme jich udělali příliš moc,“ prohodil zkušený kouč Hodonína.