Nejatraktivnější zápasy v MSFL: Obrat z 0:2 na 5:2 za 20 minut i přestřelka jak na hokeji

Podzimní část Moravskoslezské fotbalové ligy nabídla řadu zajímavých zápasů. Některé svoji atraktivitou ovšem přeci jen vybočily z řady. Divákům ve Vyškově jistě utkvěla v paměti přestřelka s Hodonínem, která by se neztratila ani v hokeji. V Kroměříži zase asi jen tak nezapomenou na to, jak během dvacet minut otočili skóre z 0:2 na 5:2 na hřišti Rýmařova. Bylo toho ale víc. Portál eFotbal.cz proto sestavil výběr pěti nejatraktivnějších podzimních duelů v MSFL.

Prostějov – Kroměříž 2:3

Pět gólů okořenilo jeden největších podzimních taháků. O nich se ale ani tak moc nemluvilo, řešily se hlavně emoce, které atraktivním derby tradičních hanáckých rivalů cloumaly. A to pořádně. Devět žlutých karet, tři vyloučení a hromadná strkanice hovoří za vše. Právě strkanice, do které se zapojili hráči obou týmů, způsobila největší rozruch a nadělala hodně zlé krve i po utkání.

Vše odstartoval faul na kanonýra Hanácké Slavie Silného, po které dostal druhou žlutou kartu prostějovský Pančochář. A pak to začalo. Z hromadné rozmíšky odešel s červenou kartou jen hostující Kovář. Jak už to tak v podobných situacích bývá, oba tábory na to měly zcela odlišný názor. Vítěznou trefu obstaral po hodině hry Elšík, následně zvyšoval Blanař a na výhře Kroměříže už nic nezměnilo ani snížení kapitána domácího celku Kroupy z penalty. Ta byla nařízení po faulu Hlocha, který za něj dostal druhou žlutou a jako třetí hráč v utkání musel předčasně do sprch.

Slušné chování jde stranou! Vyhrocené derby rivalů v MSFL budí vášně i mimo hřiště