TOP 3 důvody, proč Manchester United letos vyhraje Premier League

Loni to byla pro Manchester United hořkosladká sezona. V lize to byl vysloveně propadák, zato ale tým vyhrál ligový pohár a Evropskou ligu. Přes léto ale klub z Old Trafford výrazně posílil a podle mnoha expertů je nyní horkým favoritem na titul. Přicházíme s třemi hlavními důvody, proč se tak opravdu stane.

TOP 3 důvody, proč Manchester United letos vyhraje Premier League

Nové posily

Příchody Romela Lukakua, Nemanji Matiče a Victora Lindelofa sice klubovou kasu pořádně vyšťavily, ale nikdo nepochybuje o tom, že se jedná o excelentní podpisy, které tým pozvednou o třídu výš. Lukaku je rozený střelec a s jeho příchodem přišlo do týmu minimálně dvacet gólů za sezonu. Matič je pak klíčovým hráčem v herní filozofii Joseho Mourinha, přesně takového disciplinovaného defenzivního záložníka portugalský kouč potřeboval přivést.

A Lindelof? Jedná se o mladého, velice talentovaného stopera, který by měl v nejbližších letech utvořit s Ericem Baillym kvalitní obrannou dvojici. Švéd se sice potřebuje na základě rozpačitých výkonů z úvodu ještě pořádně rozkoukat, ale to je jen otázkou času, než začne navazovat na své výkony z Benfiky Lisabon.