De Gea možná změní dres. Další hráči blízko k dohodě

Ještě neskončil srpen, a tak se kluby stále předhánějí v nabídkách na hráče, jež by je měli posílit. V Premier League tomu není jinak. Situaci kolem brankáře De Gey monitorují Real s Barcelonou. O Evanse má zase zájem hladový lev z Manchesteru City. O dvacetiletého Skota Olivera Burkea usiluje anglický Crystal Palace. Lipsko ho však nepustí lacině. Německého obránce Arsenalu Shkodrana Mustafiho chce do svého týmu zlákat Inter Milán.

De Gea možná změní dres. Další hráči blízko k dohodě

Situace kolem Davida De Gey

Real Madrid nabízí za brankáře De Geu 46 miliónů liber. Informaci poskytl deník The Sun. De Gea nyní působí v Manchesteru United, se kterým vyhrál jednou Premier League a jednou Evropskou ligu. V kariéře však vyhrál Evropskou ligu celkem dvakrát, jednou ještě  v dresu Atlética Madrid. Dva nejlepší kluby Španělska, Real Madrid a Barcelona, byly dlouho velkými obdivovateli rodáka z Madridu. Oba doufají, že stihnou gólmana United přivést do konce přestupního okna. Kouč Realu Zinedine Zidane otočil své priority. Chtěl získat kvalitního hráče do pole, ale změnil názor a svojí pozornost zaměřil na De Geu.

Jonny Evans

Pokud chce Manchester City získat obránce West Bromwiche bude muset zaplatit 35 miliónů liber. Zprávu přinesl deník The Sun. WBA odmítlo nabídku City ve výši 18 miliónů liber. Devětadvacetiletý stoper tak zatím zůstává v klubu, kterému se přezdívá The Baggies.

Oliver Burke

Crystal Palace má zájem o skotského reprezentanta jménem Oliver Burke. Informaci poskytl the Daily Record. Palace však bude muset vytasit 18 miliónů liber, pokud mají jednání pokračovat. Lipsko bude hrát Ligu mistrů, avšak nabídkám se nebrání. Křídelník, jenž přišel do Lipska před rokem za 13 miliónů, se může stát drahým zbožím.

Inter se blíží k dohodě s Mustafim

V Interu Milán možná bude hostovat obránce Shkodran Mustafi. Nejspíše půjde o hostování, podle webu GianlucaDiMarzio. Favorité a velké kluby Serie A hledají cesty, jak ještě posílit defenzívu. Inter podal nabídku na německého reprezentanta poté, co selhal příchod Mangaly z Manchesteru City. Arsenal povolil Mustafimu odchod. Kanonýři přivedli Mustafiho zhruba před rokem za 35 miliónů liber.