Conte se otázce na Costu vysmál, hráč je pro něj minulostí

Antonio Conte zareagoval na dnešní tiskové konferenci na otázku ohledně Diega Costy velmi překvapivým způsobem. Manažer Chelsea se začal hodně smát a nakonec vše uzavřel tím, že Costa je pro něj už minulost.

Conte se otázce na Costu vysmál, hráč je pro něj minulostí

Brazilský útočník reprezentující Španělsko se vyjádřil, že s ním londýnský klub jedná jako s kriminálníkem, což interpretoval Contemu i jeden z novinářů, načež se Ital rozesmál a odpověděl: „To je skvělé. Mám rád smích. Tohle je srandovní rozhovor. Všichni v Chelsea ví, co se s ním stalo, je to opravdu vtipné interview.“

Costa včera vydal další oficiální prohlášení, ve kterém sdělil svou touhu odejít zpátky do Atletika Madrid. Údajně se má také v Madridu momentálně nacházet. Když se novináři Conteho zeptali na budoucnost 28letého kanonýra, tak byl rezolutní. „Nemám zájem pokračovat v téhle problematice. Pro mě je tohle minulost,“ uzavřel.

Bude tedy zajímavé sledovat, jak se celá situace ještě vyvine. Costa si přeje odchod do Atletika, to ale zatím závratné peníze za něj nenabídlo a Blues se svého hráče nechtějí vzdát lacino.