Liverpool je neoblomný. Barceloně nekývl ani na nabídku o síle 100 milionů za Coutinha

Další přestupová sága je na spadnutí, přestože na jedné straně je zarytý odpůrce tohoto transferu v podobě trenéra Jürgena Kloppa. Německý kouč má v Livepoolu jisté plány a v nich figuruje i pětadvacetiletý brazilský legionář Phillippe Coutinho. 

Liverpool je neoblomný. Barceloně nekývl ani na nabídku o síle 100 milionů za Coutinha

Barcelona nutně hledá náhradu za Neymara, který v minulém týdnu prchnul z Camp Nou do Paříže za astronomických 222 milionů eur. Coutinho je spojován s katalánským gigantem již delší dobu, již v červenci za něj španělský klub nabízel zhruba 80 milionů eur, ale Klopp dal jasně najevo, že jeho hvězdička není n a prodej.

Podle britských médií odletěli zástupci Barcelony do Liverpoolu, kde měli rokovat o možnosti přestupu. Anglický klub je však neoblomný a pasivně se staví i k nabídce o síle 100 milionů eur. Právě tato částka byla nabídnuta jako poslední a je možné, že nebude konečná, neboť Barcelona hodlá udělat vše pro to, aby Coutinho jejich řady posílil.

Coutinho přišel na Anfield Road před čtyřmi lety z Interu Milán za 8,5 milionů liber. Postupem času se vypracoval v klíčovou tvář týmu, na které hodlá Jürgen Klopp stavět i v dalších sezónách. Liverpool navíc čeká kvalifikace o Ligu mistrů, proto se nechce oslabovat.