S ním by byli horkými kandidáty na titul, říká Fletcher

Gareth Bale bývá v poslední době hojně spojován s návratem z Realu Madrid do Spojenéhi království. Největší zájem o něj má údajně Manchester United a podle vyjádření bývalého hráče United Darrena Fletchera by "Rudí ďáblové" byli s Balem v kádru horkými kandidáty na titul v Premier League.

S ním by byli horkými kandidáty na titul, říká Fletcher

„Nejen, že by byli kandidáti na titul, titul by od nich lidé přímo očekávali, něco jako v Itálii od Juventusu. Taková by to byla posila, byla by to prostě posila vyššího levelu a Bale by se rázem stal největší hvězdou v Anglii,“ řekl Fletcher, mimo jiné pětinásobný šampion Premier League, pro anglický Talksport. 

Bale je spojován s přestupem do United především kvůli tomu, že Real se údajně snaží o získání útočníka AS Monaco Kyliana Mbappého a jak se lidově říká - jeden by musel z kola ven. A podle španělských i anglických médií by právě ten jeden byl Bale. Mourinho se navíc nikdy netajil tím, že mu je Bale sympatický a že by měl o spolupráci s ním zájem. Bale působí v Realu od roku 2013, kdy přišel z Tottenhamu za tehdy rekordní částku 100 milionů eur.

Darren Fletcher byl ve své době jednou ze stálic Manchesteru United, ve kterém mezi lety 2003 a 2015 odehrál 223 zápasů, ve kterých vstřelil 13 gólů. V roce 2015 pak tento skotský záložník odešel do West Bromwich Albion a o dva roky později se jakožto třiatřicetiletý stěhoval do Stoke City, kde nyní bude zahajovat první sezonu.