Mourinho potvrdil zájem o Balea: Pokud ho Real nechce, tak o něj budu bojovat

Manchester United v létě opět zbrojí a dalším, kdo by mohl přijít na Old Trafford, je velšský legionář Gareth Bale, který od roku 2013 působí na Santiago Bernabeu. Bývalá tvář Tottenhamu by se mohla vrátit do Premier League, neboť se ve Španělsku šíří názory, že ho Real Madrid nepovažuje již za potřebného.

Mourinho potvrdil zájem o Balea: Pokud ho Real nechce, tak o něj budu bojovat

Aktuální šampion Ligy mistrů spřádá plány, jak přivést z Monaka Mbappého a pro tučný transfer potřebuje získat finanční prostředky. Obětováno by mohlo být právě osmadvacetileté rychlonohé křídlo, které se během svého angažmá u Bílého baletu často potýká se zraněními, která ho eliminují.

Trenér Manchesteru United José Mourinho se nechal slyšet, že bude o Balea bojovat, pokud ho Real Madrid skutečně nechce a nabídne ho k prodeji. Svůj zájem přiznal den před Superpohárem UEFA v Makedonii, kde se Rudí ďáblové střetnou právě se španělským královským klubem.

 „Pokud bude hrát, tak to bude potvrzení toho, že figuruje v plánech Realu. Když se ale v sestavě neobjeví, nebudeme čekat na druhou stranu a začneme bojovat o jeho zisk. Věřím, že nebudeme jediní, komu by se hodil,“ prohlásil portugalský kouč.