Chelsea vyhlíží další posilu, tentokrát si vybrala v Itálii

Chelsea podle informací britského deníku The Telegraph v nejbližších týdnech posílí krajan trenére "Blues" Conteho Antonio Candreva, který v současnosti působí v Interu Milán. Candreva je křídelník a Chelsea by za něj prý měla zaplatit okolo pětadvaceti milionů eur. Candreva působí v Interu teprve od roku 2016, kdy přišel z římského Lazia.

Chelsea vyhlíží další posilu, tentokrát si vybrala v Itálii

Třicetiletý Candreva má za sebou bohatou kariéru, během které vystřídal hned několik italských velkoklubů. Vychovala ho druholigová Ternana, ze které v roce 2007 přestoupil do Udinese, jemuž patřil až do roku 2013. V Udinese pouze strávil pouze sezonu 2007/08, zbytek prohostoval. Nejdřív v Livornu, potom v Juventusu, Parmě, Ceseně a Laziu, do kterého v roce 2013 zadarmo přestoupil. 

V Laziu se za tři sezony stal jednou z klíčových postav mužstva, když vstřelil během 101 zápasů 32 gólů. V roce 2016 přestoupil za dvaadvacet milionů eur do Interu Milán, kde vstřelil šest ligových gólů v osmatřiceti zápasech, do kterých zasáhl. Candreva je také hrdým italským reprezentantem neboť od roku 2009 odehrál za "Squadru Azzurru" 47 zápasů, ve kterých vstřelil 6 gólů.

Chelsea již během tohoto přestupového období jednoho hráče ze Serie A koupila. Začátkem července totiž klub potvrdil příchod Antonia Rüdigera z AS Řím. Tým posílili ještě Álvaro Morata, Willy Caballero a Tiemoué Bakayoko. Z týmu naopak mnoho hráčů odešlo, jako například John Terry, Asmir Begovič, Nemanja Matič, Nathan Aké, Juan Cuadrado nebo Dominic Solanke.