Rooney ve strachu? Rudí ďáblové už jsou v kontaktu s náhradou

Kariéra dlouholetého kapitána anglické reprezentace a Manchesteru United dozná v následujících měsících zřejmě velkých změn. V národním dresu se mu již příliš nedaří a veřejnost se dotazuje, zda by neměla být páska věnována někomu jinému, na Old Trafford zase zvažují jeho prodej a angažování perspektivnějšího střelce, na kterého se lze spolehnout.

Rooney ve strachu? Rudí ďáblové už jsou v kontaktu s náhradou
José Mourinho má jasné plány a drží se jich zuby nehty. Do karet mu nahrává i fakt, že Rooney je hluboko v útlumu a o nějaké formě se nedá ani polemizovat. Jeho výkony jsou děsivé a je znát, že v poslední době je pouhým stínem sebe sama z minulosti.

Přestože se Rooney snaží bojovat s nepřízní osudu, očekává se, že Rudé ďábly po této sezóně opustí. List The Mirror přišel navíc se zprávou, že portugalský kouč již začal námluvy v Atlétku Madrid. V kontaktu je totiž s hvězdou francouzské reprezentace, kterou je Antoine Griezmann. Ten byl s Manchesterem United spojován i toto léto, ale k transferu tehdy nedošlo.

José Mourinho ale dokázal, že koho si umane, toho na Old Trafford přivede a peníze roli nehrají. Své o tom ví i Juventus a Paul Pogba. Argentinský stratég Simeone svázal Griezmanna na stadionu Vicente Calderón smlouvou až do léta roku 2021, ale kouč Rudých ďáblů nabízí 80 milionů liber, které by mohli hrát rozhodující roli. Rooney by tak byl v kádru již navíc a mohl by mnohem více zvažovat nabídku z čínské nejvyšší soutěže, která už mu leží pár měsíců na stole. Jisté je, že finančně by si tam nepohoršil.