Derby jde do čela druhé anglické ligy

Hráči Derby County se dostali do čela druhé anglické ligy zásluhou dnešního vítězství 1:0 nad posledním Southendem. Jedinou trefu zápasu 29. kola zařídil v 33. minutě útočník Howard.

Mužstvo Derby předstihlo Birmingham, který má o tři body méně, bude však dohrávat dvě utkání. Jeho dnešní zápas v Leicesteru byl totiž odložen kvůli podmáčenému hřišti, stejně dopadl i duel Burnley s Norwichem.

V utkání mezi Queens Park Rangers a Southamptonem odehrál 74 minut český záložník Mario Lička. Nebyl tak už u branek svého týmu, když se Rasiak a Wright-Phillips prosadili až v poslední desetiminutovce a zařídili výhru hostů 2:0. Southampton se drží na páté pozici.

Výsledky - 29. kolo:

Crystal Palace - Hull 1:1, Ipswich - Colchester 3:2, Leeds - West Bromwich 2:3, Luton - Barnsley 0:2, Preston - Stoke 3:2, QPR - Southampton 0:2, Sheffield Wednesday - Sunderland 2:4, Southend - Derby 0:1, Wolverhampton - Cardiff 1:2.