Fábregas nebo Costa? To Chelsea nestačí a připravuje další velký nákup!

Velké léto zatím prožívají fanoušci Chelsea. Klub miliardáře Abramoviče se pod taktovkou Josého Mourinha neprodral v uplynulé sezoně k žádné trofeji, což v Londýně nemohou nechat jen tak. V nadcházejícím ročníku chce být Chelsea silnější, což dokazuje i na přestupovém trhu. Konkurenci v brance přijde zvýšit Thibaut Courtois, odchod Franka Lamparda vynahradí Cesc Fábregas s bohatými zkušenostmi z Premier League a konečně útok posílí Diego Costa, střelecký zabiják z Atlétika.

Fábregas nebo Costa? To Chelsea nestačí a připravuje další velký nákup!
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Mourinhovi však tyto posily nestačí. Již v sobotu jsme informovali o zájmu „Blues“ o gabonského rychlíka Pierre-Emericka Aubameyanga, Chelsea však připravuje ještě větší přestupovou bombu. Z Juventusu chce totiž přetáhnout jednoho z nejlépe hodnocených mladých středopolařů Paula Pogbu.

Stále teprve jedenadvacetiletý Francouz již v Anglii působil, když prošel mládežnickými týmy Manchesteru United. „Red Devils“ Pogba opustil v roce 2012, kdy se vydal do Juventusu. Během dvou let se stal základním stavebním kamenem středové řady a ve „Staré dámě“ si tohoto francouzského rodáka nesmírně cení.

Své o tom ví i v Chelsea, i proto je Roman Abramovič schopen uvolnit na přestup Pogby až 60 milionů liber. Pokud tento přestup opravdu vyjde, mají se fanoušci „Blues“ vážně na co těšit. Mít v jednom týmu hráče jako Hazard, Pogba, Oscar, Fábregas nebo Costa, to už nahání strach nejedné defenzivě soupeře.

Real Madrid má jasno o nástupci Ronalda, je to mladík z Liverpoolu!


Van Persie: Dovolená? Ne, raději příprava s Van Gaalem!