Dalglish o Suárezovi: Někteří lidé mají zranění, která ostatní nevidí, i přesto by měl zůstat

Legenda „Reds“ Kenny Dalglish věří, že Luis Suárez zůstane na Anfield Road i přes incident s Giorgem Chiellinim na mistrovství světa. Uruguayský střelec dostal čtyřměsíční zákaz činnosti a devítizápasový mezinárodní trest za kousanec, kterým atakoval stopera italské reprezentace. Vysoký trest odůvodnila FIFA tím, že se jednalo již o třetí podobný prohřešek liverpoolského útočníka.

Dalglish o Suárezovi: Někteří lidé mají zranění, která ostatní nevidí, i přesto by měl zůstat
Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Kenny Dalglish, který Luise Suáreze na Anfield Road přivedl v době svého působení na manažerském křesle, si myslí, že by měl Liverpool prokázat sedmadvacetiletému hráči pochopení.

„Věřím, že pokud přivedete hráče do klubu, měli byste za ním stát. Není možné se k němu otočit zády, pokud udělá něco špatného,“ řekl Dalglish pro Daily Mirror, „myslím, že Liverpool se zachová správně a Suárezovi nabídne pomocnou ruku.“

„Bude to samozřejmě velmi složité, protože Suárez je skvělý střelec a Liverpool se bez něj bude muset obejít na začátku sezóny, rohodnutí FIFA ale musíme respektovat,“ uvedl Dalglish, který vedl Liverpool jako manažer dvakrát mezi lety 1985 a 1991 a později od roku 2011 do roku 2012.

„Co se stalo v zápase s Itálií ví jen jediná osoba, a to je Luis. Někteří lidé mají bohužel zranění či nemoci, která nemůžete vidět. Občas, když je s lidmi něco špatně a nemají na noze zrovna třeba sádru, spousta lidí si myslí, že nepotřebují žádnou pomoct,“ uzavřel Dalglish, který naznačil, že by Suárez možná potřeboval odbornou péči.

Barcelonský zájem o Suáreze neopadl, Liverpool však žádá pořádný balík!