Balotelli? Nebylo to poprvé a ani naposledy, zuřil Redknapp

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Italský útočník Mario Balotelli je po nedělní výhře Manchsteru City nad Tottenhamem 3:2 znovu pod palbou kritiky. Dvaadvacetiletý hráč sice rozhodl v páté minutě nastavení gólem z pokutového kopu o výhře Citizens, ještě předtím ale nejspíš úmyslně šlápl na hlavu protihráče Scotta Parkera.

Balotelli v 84. minutě vystřelil, proti jeho pokusu se však vrhla dvojice protihráčů Luka Modrič a Scott Parker. Ten po souboji upadl přímo pod nohy italského útočníka, který ztratil stabilitu, při pádu však podle televizních záznamů úmyslně šlápl Parkerovi na hlavu. Rozhodčí Howard Webb přitom incident přehlédl, Balotelli byl ještě předtím napomínán žlutou kartou.

To naštvalo manažera Spurs Harryho Redknappa. "Trefil ho přesně do hlavy. Nebylo to poprvé, co něco takového Balotelli udělal a jsem si jistý, že to nebylo ani naposledy," řekl po zápase Redknapp. "Je to do očí bijící. Takhle Mario občas zareaguje," dodal manažer "Kohoutů" s tím, že Parker má tržnou ránu na hlavě.

Vedení Anglické fotbalové asociace (FA) nyní může Balotelliho na základě televizních záznamů dodatečně potrestat.