Skácel pomohl gólem Southamptonu k výhře

Rudolf Skácel pomohl svým premiérovým gólem v druhé anglické lize Southamptonu k vítězství 3:2 na hřišti Burnley.

Český fotbalista, jenž se v novém angažmá trefil zatím jen v Ligovém poháru, vyrovnal v úvodu druhého poločasu levačkou z dálky na 2:2, v 73. minutě pak přihrál na rozhodující branku Grzegorzi Rasiakovi.

Southampton se díky vítězství posunul na třetí místo tabulky o bod za druhý Birmingham, který dnes podlehl Leedsu 2:3. O skóre vedoucí Cardiff má zápas 9. kola na programu v neděli.

Výsledky - 9. kolo:

Burnley - Southampton 2:3, Crystal Palace - Coventry 1:0, Ipswich - Sunderland 3:1, Leeds - Birmingham 3:2, Leicester - Colchester 0:0, Luton - West Bromwich 2:2, Plymouth - Norwich 3:1, QPR - Hull 2:0, Sheffield Wednesday - Derby 1:2, Wolverhampton - Stoke 2:0.