Manchesterské derby pro City

Hráči Manchesteru City vyhráli nad městským rivalem United 1:0 a zahrají si finále prestižní soutěže, vítězný gól vstřelil v 52. minutě po zaváhání obrany "rudých ďáblů" Yaya Touré. V 66. minutě mohl tým United vyrovnat, ale trestný kop Naniho vytáhl gólman Citizens Hart na břevno. Manchester United dohrával derby bez vyloučeného záložníka Scholese, jenž viděl červenou kartu v 72. minutě po hrubém zákroku. Manchester City tak dál může myslet na zisk některé z cenných trofejí. Z ní se už neradoval plných 35 let. Naopak celek Sira Alexe Fergusona musí zapomenout, že by v této sezoně dosáhl na hattrick. Tým z Old Trafford totiž snil o triumfu v FA Cupu, v Premier League i Lize mistrů. Nyní je jasné, že dosáhne maximálně na dvě trofeje. [b]Manchester City - Manchester United 1:0 (0:0)[/b] Branka: 52. Y. Touré. ČK: 72. Scholes (MU).