Grant s Lampardem o smlouvě nejedná

Manažer londýnské Chelsea Avram Grant prozradil, že se nezapojuje do jednání ohledně prodloužení kontraktu Franka Lamparda na Stamford Bridge. Anglický reprezentant sice má v Londýně stále smlouvu na osmnáct měsíců, již delší dobu se však spekuluje nad jeho další fotbalovou budoucností.

Grant s Lampardem o smlouvě nejedná
Lampard dokázal, jak je pro Chelsea cenný, hattrickem do sítě Leicesteru, čímž rozhodl o postupu svého týmu dál v anglickém Carling Cupu. Blues nakonec zvítězili 4:3 a Lampard zaznamenal vítězný gól až v nastavení.

Avram Grant moc dobře ví, že Lampard je jedním z klíčových hráčů jeho mužstva, do postupujících jednání okolo Lampardovy smlouvy se však nezapojuje.

"Frank je pro tým velmi důležitý. On vždy jde naplno za svým cílem, což je také náš cíl. Nejsem ale seznámený s finanční situací, jsou zde určitá jednání a jednoho dne se všichni dozvíme jejich výsledek," řekl Grant.

Ten také ale možná trochu uklidnil fanoušky londýnského klubu svým dalším prohlášením: "Frank chce zůstat v Chelsea a Chelsea potřebuje Franka. Jednání jsou pouze otázkou času."

Chelsea ve středu večer málem zažila šok, když byl obhájce Carling Cupu jen pár minut od vyřazení. Ještě tři minuty před koncem vedl Leicester 3:2, pak se ale dokázali prosadit Ševčenko s Lampardem, kteří tak zažehnali velké překvapení.

"Byl to dobrý zápas. Jsme rádi, že jsme vyhráli a vstřelili čtyři góly. Je však nepříjemné, že jsme tři dostali. Nejdůležitější ale je, že tým ukázal charakter," prohlásil po utkání Grant. "Když jsme vedli 2:1, vytvořili jsme si pět velký šancí, což je sice fantastické, ale měli jsme je proměnit," dodal.

"Hráli jsme dobrý fotbal a v posledních deseti minutách hráči ukázali velké srdce a dobrý charakter, což se mi líbí. To je někdy mnohem důležitější než všechno ostatní. Každým zápasem se zlepšujeme. Ševčenkův gól byl prostě fantastický a pro nás je důležité, že přišel v ten pravý moment," uzavřel grant.

[ 1. 11. 2007 - SkySports.com / eFotbal.cz | Foto: Reuters ]