Nejlepší hráč španělské ligy Greenwood má na stole další nabídku. V United nezůstane, Římané ale zatím nepochodili

Je zcela zřejmé, že Mason Greenwood v Manchesteru United nezůstane. Aktuálně se o něj pere trio klubů z Francie a Itálie, přičemž má momentálně nejblíže k angažmá v Laziu Řím. S první nabídkou ale italský celek u Rudých ďáblů nepochodil.

Nejlepší hráč španělské ligy Greenwood má na stole další nabídku. V United nezůstane, Římané ale zatím nepochodili

Mason Greenwood po odchodu z Manchesteru United zakotvil v Getafe a ve španělském celku se stal nejlepším hráčem uplynulé sezony La Ligy. Následně se na Old Trafford vrátil, ale v Anglii dlouho nezůstane.

V Manchesteru mu končí kontrakt příští sezonu a prodej je nevyhnutelný. Zájem mají tři celky z Francie a Itálie, konkrétně Marseille, Juventus a Lazio Řím.

Dle Gazzetty dello Sport má k anglickému útočníkovi nejblíže římské Lazio, které ale s první nabídkou neuspělo. United nestačilo 21 milionů eur a až padesát procent z částky za budoucí přestup.

Konec spekulací ohledně Ten Haga. Nizozemský stratég zůstává na Old Trafford s novou smlouvou v kapse

United si představují něco okolo pětatřiceti milionů eur, takovou sumu ale Římané dát nehodlají. Dle webu Sportitalia Lazio nabídku nezvýší a poslat má úplně stejnou s tím, že platná bude jen do 10. července. V tomto ohledu jde tak o poměrně drzý krok italského klubu.

Do hry by se tak mohlo vložit Marseille. Francouzský celek převzal bývalý manažer Brightonu Roberto De Zerbi a Greenwooda si v posledních měsících velmi oblíbil. 

De Bruyne měl souhlasit s přestupem. Přišla správná chvíle? Mohu vydělat neuvěřitelné peníze, přiznává