O anglickou senzaci má vážný zájem Real Madrid. Guehi na Euru září, zaujal i Barcelonu a Juventus

Angličan Jude Bellingham možná bude mít v Bílém baletu brzy parťáka z anglické reprezentace. Hvězdou týmu je totiž na právě probíhajícím Euru obránce Marc Geuhi. Britský The Sun tvrdí, že je hráč Crystal Palace jedničkou na seznamu posil slavného Realu Madrid. V hledáčku má hráče také Barcelona, Juventus, Arsenal či Tottenham. Anglický klub případnému odchodu hráče bránit nehodlá, ale za patřičně tučné odstupné. Rád by inkasoval padesát milionů liber.

O anglickou senzaci má vážný zájem Real Madrid. Guehi na Euru září, zaujal i Barcelonu a Juventus

Třiadvacetiletý Guehi, který prošel akademií Chelsea, má v Crystal Palace smlouvu ještě na dva roky. Vedení klubu by při slušné finanční nabídce mohlo být v pokušení hráče prodat už letos v létě. Stejně jako v případě Michaela Oliseho, o nějž se zajímá pro změnu Bayern Mnichov, jde o sumu padesáti milionů liber.

O Guehiho měl mít zájem i Manchester United, jenže nakonec nechají oporu ze Selhurst Parku šéfové Rudých ďáblů být a zaměří se na stopera Bayernu Matthijse De Ligta. To Real Madrid je v jiné situaci. Hledá náhradu za zkušeného Nacha, jenž ve čtyřiatřiceti letech po vypršení smlouvy odešel do Saúdské Arábie.

Sun uvádí, že Guehi je pravděpodobně nejlepším hráčem Anglie na letošním Euru, byť je to jeho první velký turnaj. "Minimálně v prvních dvou zápasech ve skupině proti Srbsku a Dánsku byl vynikající. Vypadal jistě, vynikal rozehrávkou a řešením situací," píše list o rodákovi z Pobřeží slonoviny.

Tři reprezentační rekordy pro Kanea. A šlo to i bez vstřelené branky