Hložek je opět váben do Londýna. Kladiváři nejsou sami, pomoci by ale mohl Souček s Coufalem

Alex Král se mezi Vladimíra Coufala a Tomáše Součka nevtěsnal a po ročním hostování odešel do Německa. Jiné by to ale mohlo být u útočníka Adama Hložka, který znovu přitáhl pozornost londýnského klubu. Kladivářům se líbí jeho dravost i přestupová částka. 

Hložek je opět váben do Londýna. Kladiváři nejsou sami, pomoci by ale mohl Souček s Coufalem

West Ham se sice do útoku již posílil, Luis Guilherme ale teprve nedávno oslavil osmnácté narozeniny a nějaký čas s největší pravděpodobností stráví v týmu do třiadvaceti let.

Kladiváře mají navíc opustit Michail Antonio a Danny Ings, i proto budou do ofenzivy potřebovat posílení. A dle nedělního vydání Sunday Mirror se měli zaměřit na českého útočníka Adama Hložka.

V Leverkusenu stihl za loňskou sezonu sedm branek a pět asistencí, v základní sestavě se ale objevil jen čtyřikrát. U současného německého mistra nedostává tolik příležitostí, jelikož Xabi Alonso staví na jiných.

Z FOTBALU JE FORENZNÍ VĚDA, NECHÁPE POSTECOGLOU. NEUZNANÉ GÓLY BELGICKÉHO KANONÝRA TRÁPÍ I EXPERTY WRIGHTA ČI KRAMERA

A protože by chtěl Hložek hrát častěji, uvažuje o své budoucnosti. Kromě West Hamu, který si na rodákovi z Ivančic cení svižnosti a rafinovanosti, se o brzy dvaadvacetiletého hráče zajímá také Leeds United, který ovšem v letošním roce zpět mezi elitu neprošel.

Hložka by tak rozhodně více lákalo angažmá v Premier League. Přidejme k tomu také fakt, že by se na London Stadium potkal se dvěma reprezentačními kolegy, Vladimírem Coufalem a Tomášem Součkem.

Sunday Mirror odhaduje, že by Leverkusenu mohla stačit nabídka okolo dvanácti milionů liber.