Greenwood by mohl skončit v Turíně. Juventus chystá hráčskou výměnu, ale až po mistrovství Evropy

Mason Greenwood by po návratu do Manchesteru United mohl putovat do turínského Juventusu. Ani Staré dámě se nezamlouvá cenovka 42 milionů liber, jako součást dohody by ale mohla využít křídelníka, kterému končí smlouva v příštím roce. 

Greenwood by mohl skončit v Turíně. Juventus chystá hráčskou výměnu, ale až po mistrovství Evropy

Už více než dva roky řeší Manchester United budoucnost Masona Greenwooda. Ten letos hostoval v Getafe a opět ukázal své kvality. V sezoně nasbíral deset branek, přidal šest asistencí a byl vyhlášen nejlepším hráčem španělského klubu.

Getafe by si přálo pokračování dvaadvacetiletého útočníka, ale Rudí ďáblové za hráče požadují 42 milionů liber, což si "průměrný" celek z La Ligy dovolit nemůže.

Dle Gazzetta dello Sport tak aktuálně do úvahy připadají dva italské celky, které o Greenwooda stojí. Zatímco ale Lazio žádnou hráčskou kompenzaci nabídnout nemůže, turínský gigant ano.

Italský list hovoří o tom, že Stará dáma je připravena na Old Trafford poslat italského křídelníka Federica Chiesu. Nový kouč Juve Thiago Motta s ním příliš nepočítá a Chiesovi v příštím roce končí smlouva.

Tato výměna by tak smysl zcela jistě dávala. Jisté ale je, že definitivní rozhodnutí padne až po skončení evropského šampionátu. Potvrdil to i agent Itala Fali Ramadani.