Rudí ďáblové řeší Branthwaiteho. Využijí k dosažení dohody Maguirea?

Vedení Manchesteru United se v uplynulých hodinách mělo dohodnout na osobních podmínkách s Jarradem Branthwaitem. Nyní ale zbývá to hlavní, a tedy domluvit se s Evertonem na přestupové částce. Podle posledních informací by k tomu mohli využít i Harryho Maguirea.

Rudí ďáblové řeší Branthwaiteho. Využijí k dosažení dohody Maguirea?

 

Jarrad Branthwaite se do finální nominace anglické reprezentace překvapivě nedostal, má tak alespoň možnost dokončit svůj přestup do Manchesteru United. Vedení Rudých ďáblů se již mělo dohodnout na osobních podmínkách s hráčem, nyní ale zbývá dořešit přestupovou částku.

Dle SkySports začali United na částce 35 milionů liber. Potíží je, že Everton očekává alespoň dvojnásobek, tedy 70 milionů liber. "Neuctivou" nabídku tak Toffees okamžitě odmítli a vyčkávají na značné vylepšení.

"35 milionů liber je směšná nabídka. Pokud jej nakonec prodají, budou chtít minimálně 60 milionů liber," soudí pro ESPN bývalý obránce klubu Don Hutchinson.

Částka by dle něj ale mohla být nakonec nižší, neboť by do Goodison Parku mohl kromě finanční kompenzace putovat také Harry Maguire. "Myslím, že s Branthwaitem bude hrát Lisandro Martínez. A Maguire půjde dál. Má velkou gáži, což bude těžké. Ale mám za to, že se jej možná pokusí vyměnit právě s Jarradem," doplnil Hutchinson.

Podle anglických médií také United na úvod zkoušeli nabídku ve výši osmi milionů liber a několika hráčů. S tou ale úspěšní nebyli. Branthwaite každopádně s přesunem na Old Trafford souhlasí a dle SkySports je pro něj připraveno až 160 tisíc liber týdně.