Soupeř českého týmu počítá před Eurem ztráty. Turecku bude chybět také zraněný stoper Kabak

Turecku, které bude na mistrovství Evropy jedním ze soupeřů české reprezentace v základní skupině, bude na turnaji chybět obránce Ozan Kabak. Čtyřiadvacetiletý stoper Hoffenheimu si přetrhl vazy v pravém kolenu.

Kabak se zranil už v prvním poločase úterního přípravného utkání v Boloni s Itálií (0:0). Nyní ho čeká několikaměsíční vynucená přestávka a kromě turecké reprezentace bude chybět také Hoffenheimu, kde působí od předloňského léta.

Euro v Německu odstartuje 14. června a Turecko do turnaje vstoupí o čtyři dny později zápasem s Gruzií. O čtyři dny později nastoupí proti Portugalsku a 26. června uzavře skupinu zápasem s českým výběrem.

Soupeř českého týmu řeší problém. Z předběžné turecké nominace na ME vypadli zranění Söyüncü a Ünal