Ten Hag je připraven na snížení gáže. Dostane ale v nové sezoně vůbec příležitost?

Po vydřené výhře v semifinále FA Cupu proti Coventry City se o budoucnosti Erika ten Haga opět hovoří více než kdy jindy. Podle anglických médií je sám Nizozemec připraven na značné snížení své gáže, ale Old Trafford opouštět nechce. Vedení Rudých ďáblů už ale má mít připravenou náhradu.

Ten Hag je připraven na snížení gáže. Dostane ale v nové sezoně vůbec příležitost?

United v semifinále FA Cupu ztratili třígólové vedení a nakonec měli i pořádnou dávku štěstí, když Coventry nebyla uznána v závěru prodloužení branku po velmi těsném ofsajdu.

Rudí ďáblové tak sice postoupili, pozice Erika ten Haga se ale znovu otřásá v základech. Podle anglických médií a konkrétně Neila Curtise z The Sun je velmi nepravděpodobné, že by Nizozemec vedl Rudé ďábly i v příští sezoně.

Hlavním favoritem na tuto pozici je aktuálně Thomas Tuchel, který za měsíc opustí Bayern Mnichov. Podle zprávy deníku The Sun je ale také jasné, že pokud by náhodou Ten Hag manažerem United zůstal, obdrží od vedení masivní snížení své gáže.

Podle talkSport se mu mzda sníží i kvůli tomu, že se jeho tým nekvalifikuje do Ligy mistrů. V tomto ohledu už je téměř bez šance a dosažitelnější je rozhodně účast v Evropské lize.

Server talkSport taktéž dodává, že pokud dojde na snížení gáže, sníží se i kompenzační balíček, který by Ten Hag inkasoval při případné výpovědi.