Bílý balet nebude jediným zájemcem o Musialu. O německou hvězdičku má usilovat také Guardiola

Bayern Mnichov čeká v létě výrazná přestavba týmu, ale o některé tváře by bavorský obr přišel jen nerad. Jednou z nich je jednadvacetiletý ofenzivní záložník Jamal Musiala, který by měl patřit k hvězdám budoucnosti. Již nyní je jeho tržní hodnota více jak 110 milionů eur, přesto to neodrazuje některé zájemce podnikat kroky, aby jej zkusili v létě zlákat do svých řad.

Bílý balet nebude jediným zájemcem o Musialu. O německou hvězdičku má usilovat také Guardiola

V Allianz Aréně si jsou moc dobře vědomi, že v létě bude otestována loajalita Musialy. Jeho jméno je již delší dobu spojováno s Realem Madrid, který umí být po finanční stránce mnohdy velmi přesvědčivý. Svou roli při rozhodování by ale mohla sehrát změna trenéra v Bayernu.

Dosavadní kouč Thomas Tuchel jej využíval někdy jen jako střídajícího žolíka, což však u hráče vyvolávalo frustraci. V létě však přijde do Bayernu nový kouč, který by mohl německému reprezentantovi slíbit větší porci času na trávníku.

BAYERN MUSÍ ZMĚNIT ZPŮSOB SESTAVOVÁNÍ KÁDRU, HLÁSÍ SCHWEINSTEIGER. ZA TRENÉRA BY CHTĚL NĚKOHO JAKO GUARDIOLA ČI HEYNCKES

Musiala v této sezoně odehrál zatím 32 zápasů napříč všemi soutěžemi, vstřelil 12 branek a přidal 7 asistencí. Rodák ze Stuttgartu by mohl vyslyšet v létě volání ze španělské metropole, ale podle portálu Defensa Central vstoupil do hry o jeho služby další zvučný zájemce.

Informaci o monitorování Manchesteru City potvrzuje na Ostrovech také list The Sun, který přidává, že Pep Guardiola chystá nabídku ve výši 100 milionů eur. Očekává se, že tato suma nenalezne u Bayernu pochopení, ale jak známe vystupování Citizens na hráčském trhu, rozhodně by nemusela být poslední nabídkou, s níž se klub vytasí.

Foto: FC Bayern Mnichov