Noční můra jménem zranění pokračuje. Klopp má starosti o další hráče, Thiago má po sezoně

Liverpool sice pro sebe urval první letošní trofej, ve finále Carabao Cupu proti Chelsea ale přišel o Ryana Gravenbercha a zdravotní problémy po úspěšném prodloužení řešil také Wataru Endo. 

Noční můra jménem zranění pokračuje. Klopp má starosti o další hráče, Thiago má po sezoně

Liverpool stále útočí na všechny čtyři trofeje, následující týdny ale rozhodně jednoduché nebudou. Vždyť marodka Reds je obrovská a po finále Carabao Cupu se ještě rozrostla.

Dlouhodobě schází Joël Matip, Stefan Bajčetič a Thiago, mimo hru byli také Alisson Becker, Mohamed Salah, Dominik Szoboszlai a Darwin Núňez. I když posledně tři jmenovaní jsou návratu poměrně blízko.

Jenže místo vyprazdňování marodky nastal pravý opak. Už v první půli finále musel po tvrdém zákroku Caiceda opustit hřiště Ryan Gravenberch a mimo hru bude nějaký čas zřejmě i Wataru Endo, jenž Wembley taktéž opouštěl v ochranné botě.

Podrobnější informace zatím nejsou, Jürgen Klopp ale před duelem pátého kola FA Cupu proti Southamptonu sdělil, že po sezoně má s největší pravděpodobností španělský záložník Thiago.

"Nemáme žádný časový plán jeho návratu. Není to tak, že by se mohl za dva týdny vrátit na trénink. A nevím, jestli ještě v této sezoně bude moci hrát. Víc k tomu říct nemůžu," řekl Klopp na tiskové konferenci.

Co se Bajčetiče týče, ten má k návratu o poznání blíže. "Nabírá kondici, ale zelenou pro týmový trénink nedostal. Je zcela bez bolesti, což je samozřejmě nejdůležitější. Všechny kontroly jsou v pořádku," dodal německý manažer.