Útočník Tottenhamu se omluvil za potyčku se spoluhráčem, mladík z PSG za ním dokonce přiletěl do Londýna

Kapitán korejské reprezentace Son Hung-min se omluvil za roztržku se záložníkem I Kang-inem před vyřazením v semifinále mistrovství Asie. Útočník Tottenhamu na instagramu také vyzval fanoušky, aby hráči Paris St. Germain odpustili.

Útočník Tottenhamu se omluvil za potyčku se spoluhráčem, mladík z PSG za ním dokonce přiletěl do Londýna

Hvězdní korejští fotbalisté se pohádali vpředvečer zápasu při týmové večeři poté, co mladší hráči chtěli předčasně odejít od stolu a jít na pingpong. Son Hung-min je vyzval, aby si sedli zpátky, I Kang-in ale začal hádku, která poté přerostla do potyčky.

Jednatřicetiletý Son Hung-min si při ní vykloubil prst a k semifinále s Jordánskem nastoupil s obvázanou rukou. Korea nečekaně prohrála 0:2 a promarnila další šanci ukončit čekání na první titul z mistrovství Asie od roku 1960.

"Velmi se omlouvám za problémy, které jsem způsobil. O to víc teď budu pracovat, abych přispěl ke zlepšení národního týmu," napsal Son Hung-min. "I Kang-in opravdu zpytuje svědomí a omluvil se všem hráčům včetně mě. Proto buďte velkorysí a odpusťte mu," dodal.

Dvaadvacetiletý I Kang-in se také veřejně omluvil na sociálních sítích a za Son Hung-minem kvůli omluvě dokonce přiletěl do Londýna. "Udělal jsem něco, co jsem nikdy udělat neměl. Slibuji, že příště už se ke starším i ke spoluhráčům budu chovat lépe, a děkuji, že moji omluvu přijali," uvedl.