Vytrženo z kontextu. Van Dijk odmítl spekulace o své budoucnosti

Virgil van Dijk odmítl jakékoliv spekulace ohledně své blízké budoucnosti v Liverpoolu. Komentář, ve kterém o své pozici na Anfield Road pochybuje, byl podle něj výrazně vytržen z kontextu.

Vytrženo z kontextu. Van Dijk odmítl spekulace o své budoucnosti

Po pátečním šokujícím oznámení Jürgena Kloppa o konci v Liverpoolu byl kapitán Reds Virgil van Dijk dotázán, zda se v příští sezoně nezmění jeho náhled na pokračování v klubu. A odpověď? "To je skutečně velká otázka. Nevím."

Tím přidal výrazné starosti fanouškům Liverpoolu. Nyní je ale pro změnu svým vyjádřením uklidnil. "Aby bylo jasno, na sto procent jsem plně oddán klubu. Miluji klub, miluji fanoušky. Komentář byl absolutně vytržen z kontextu," uvedl pro Sky in Germany.

"Je to velmi speciální a zároveň zvláštní rok. Pro každého z nás to byl před pár dny velký šok a cítil jsem přesně to, co fanoušci. O mně to nyní vůbec není, před pěti dny jsme o smlouvě ani nemluvili. Takže to bylo trochu hloupé," pravil dále nizozemský stoper.

"Chceme dotáhnout mnoho věcí do zdárného konce. Jsme v dobré pozici a dáme do toho všechno. A jak jsem řekl už v úvodu, nechci, aby se cokoliv překrucovalo. Miluji to tady, každou vteřinu v týmu," pokračoval Van Dijk.

Konec Jürgena Kloppa ho nicméně mrzí. "Možná to je jen člověk, ale pro náš tým tak trochu otec. Už tolik let je stabilní postavou našeho týmu a bude divné, když ho v příští sezoně u sebe mít nebudeme. Ale nechci o tom příliš mluvit, protože jsme v sezoně a zaměřujeme se jen na ni," dodal.