Odejde Tchouameni v zimě z Realu Madrid? O Francouze mají zájem Arsenal i Liverpool

S překvapivou a také nepříjemnou novinkou pro slavný Real Madrid přispěchal španělský portál El Nacional. Zpráva naznačuje, že francouzský reprezentační záložník Aurélien Tchouaméni není v barvách Bílého baletu úplně spokojený. Hráč má být proto v kontaktu s dvojicí ostrovních gigantů, s nimiž by mohl jednat o přesunu do Premier League.

Odejde Tchouameni v zimě z Realu Madrid? O Francouze mají zájem Arsenal i Liverpool

Tchouaméni přišel do Realu před rokem z AS Monaco za neuvěřitelných 80 milionů eur s vizitkou talentovaného mladíka, který by do pár let mohl patřit na svém postu k nejlepším. To se víceméně stalo, jenže rozlet hráče brzdí četná zranění.

I přes výrazný počet dní strávených na marodce mají mít Liverpool s Arsenalem zájem o podpis kontraktu. Oslovit současného chlebodárce zmíněné hvězdičky chtějí již během lednového přestupového okna.

RASHFORD MĚL OTEVŘENĚ KRITIZOVAT TAKTIKU TEN HAGA. LEDNOVÝ EXODUS BY MOHL NABÍDNOUT HNED TŘI SMĚRY

Třiadvacetiletý Francouz se může pochlubit v barvách Realu jedním vstřeleným gólem a čtyřmi asistencemi. V říjnu utrpěl Tchouaméni únavovou zlomeninu a od té doby je mimo hru. Ancelotti v aktuální sezoně sázel ale stejně především na Kroose, Modriče, Camavingu či Valverdeho.

Ostrovní zájemci však v mladém francouzském hráči vidí rozdílovou tvář, která by mohla výrazně pomoci v boji o titul. Jisté je, že by se musely velkokluby plácnout přes kapsu, nejednalo by se o levnou investici.

Foto: Real Madrid C.F.