Šlágr mezi City a Liverpoolem okořenila roztržka Guardioly s Núñezem. Nic se nestalo, říká manažer mistra

Sobotní šlágr 13. kola Premier League mezi Manchesterem City a Liverpoolem okořenila závěrečná roztržka mezi Pepem Guardiolou a Darwinem Núñezem. Co se zřejmě odehrálo a jak ni reagovali oba manažeři?

Šlágr mezi City a Liverpoolem okořenila roztržka Guardioly s Núñezem. Nic se nestalo, říká manažer mistra

Liverpool vybojoval na Etihad Stadium bod za remízu 1:1 a udržel se hned v závěsu za svým současným rivalem. Poměrně poklidný šlágr se mohl zvrhnout po závěrečném hvizdu.

Do výměny názorů se pustili manažer City Pep Guardiola a útočník Liverpoolu Darwin Núñez. Druhého jmenovaného okamžitě odvlekl manažer Reds Jürgen Klopp a k žádnému výraznějšímu skandálu nedošlo.

Přesto se ale angličtí novináři samozřejmě ptali, co že se to u obou střídaček odehrálo. "Je prostě silnější než já. Nic se nestalo, žádná frustrace. Další otázka?," zažertoval Guardiola na tiskové konferenci. A nijak zvlášť to nekomentoval ani Jürgen Klopp.

"Nejsem si jistý, že jsem ten, kdo by to měl vysvětlit, protože jsem se v tom vůbec neangažoval," podotkl s tím, že rozhovor mezi oběma aktéry se zřejmě nekonal ani v angličtině.

"Miluji je oba, takže jsem se snažil situaci uklidnit, aniž bych na 100 procent věděl, co se stalo, protože jsem nerozuměl ani slovu. Myslím si ale, že to není nic, co by se mělo nějak řešit. Jsou to prostě emoce. Pep chce vyhrát, my chceme vyhrát," dodal. 

Fanoušci přesto zkoumali, co se mezi dvojicí mohlo odehrát. A podle anglických médií se mohl Núñez vrátit k minulému vzájemnému utkání, kdy Guardiola oslavoval branku Citizens až příliš horlivě a při oslavě se dostal do interakce s Kostasem Tsimikasem. Zdá se tedy, že uruguajský útočník mu tento moment chtěl vrátit.