Druhý lednový pokus Manchesteru United o Müllera? Ten Hag by údajně bavorskému veteránovi šanci dal

Respektovaný nestor Bayernu Mnichov i německého národního mužstva s neuvěřitelnými 126 mezinárodními starty za rodnou zemi Thomas Müller je již podruhé spojován se slovutným Manchesterem United.

Druhý lednový pokus Manchesteru United o Müllera? Ten Hag by údajně bavorskému veteránovi šanci dal

Informoval o tom německý Bild, podle nějž není jisté, že se ofenzivní hráč dohodne v Allianz Areně na navazujícím kontraktu. Ten stávající mu přitom v Bavorsku doběhne již v červnu příštího roku.

Pakliže by se dvanáctinásobný bundesligový šampion se současnou adresou po mnoha a mnoha letech věrných služeb skutečně rozloučil, rád by dál figuroval v Lize mistrů, kterou se mu podařilo ovládnout v letech 2013 a 2020.

A to svědčí o jediném - čtyřiatřicetiletý univerzál nemá v úmyslu přijmout nabídky ze Saúdské Arábie nebo Major League Soccer, stále upřednostňuje zejména sportovní cíle a evropské dění opouštět nechce.

Čtyři lasa z Anglie na tvářičku Realu? Zdá se, že Ceballos se o svou budoucnost bát nemusí

Jeho prioritou je setrvat v Mnichově a dokončit v něm nadprůměrnou kariéru. Druhou otázkou je, jak se k tomu postaví vedení Bayernu. Manchester United však může obnovit svůj zájem o jeho osobu a klidně může dojít i na tento scénář.

Nizozemský manažer Erik ten Hag, jehož útočníci jsou až na jeden zásah Rashforda v lize zatím zcela bezzubí, už se totiž mistra světa z roku 2014 pokusil podepsat loni v zimě. Tehdy však ještě Bayern jakákoliv jednání zablokoval.

Jeho nynějších 329 odehraných minut z jedenácti kol však hovoří jasnou řečí o tom, že pro Thomase Tuchela už žádným nepostradatelným článkem sestavy není. Procentuálně se ho týká jedenáctka vyvolených pouze jednou ze tří případů.

Rudí ďáblové se navíc krátkodobějších smluv pro hráče v letech vůbec nebojí. V nedávné minulosti ostatně přivedli Zlatana Ibrahimoviće i Cristiana Ronalda, kteří byli v době podpisu v divadle snů ještě kapku starší než Müller.

Přetahovaná Manchesteru United s PSG a Juventusem? Vítěznou trofejí má být hvězdička Monaka