Čtyři lasa z Anglie na tvářičku Realu? Zdá se, že Ceballos se o svou budoucnost bát nemusí

Ve španělské metropoli má smlouvu platnou až do června 2027, přesto se proslýchá, že by mohl pláchnout dříve. Stát by se tak mohlo již v lednu a Dani Ceballos se rozhodně o svou budoucnost bát nemusí. Hned čtyři možná lasa mají původ z Premier League a v jednom případě by se jednalo o shledání s trenérem, se kterým si celkem rozuměl.

Čtyři lasa z Anglie na tvářičku Realu? Zdá se, že Ceballos se o svou budoucnost bát nemusí

Sedmadvacetiletý středopolař působí v Realu Madrid již od 2017, přestože si mezitím odskočil také do Arsenalu. Odchovanec Betisu však příliš herní praxe v právě probíhající sezóně nesbírá, což přiživuje spekulace o jeho odchodu.

Napříč všemi soutěžemi odehrál Ceballos pouze čtyři utkání, ačkoliv je stále vnímán jako schopný záložník. Ostatně, na Ostrovech o tom ani nepochybují, což dokládá podle webu Todofichajes zájem West Hamu, Evertonu, Aston Villy či Newcastlu.

Z OLD TRAFFORD DO ALLIANZ ARENY? VARANE BY SE MOHL DÍKY BAYERNU VYZKOUŠET ČTVRTOU Z TOP 5 EVROPSKÝCH LIG

Třetí zmiňovaný klub by mohl být pro španělského reprezentanta velké lákadlo, neboť The Villans mají ambice v pohárové Evropě a u kormidla je zde Unai Emery, se kterým se zná z dob strávených v Arsenalu.

Dvojnásobný vítěz Ligy mistrů by mohl ale vyslyšet i zbylé nabídky. West Ham v posledních letech prokázal, že se mu v pohárové Evropě daří, Newcastle má pak dokonce ambice v brzké době ovládnout Premier League.

Foto: Aston Villa FC