Varane by rád v lednu změnil klubové barvy. Rudí ďáblové mu zřejmě bránit nebudou

Třicetiletý francouzský obránce Raphaël Varane by mohl v lednu změnit klubové barvy. Podle některých ostrovních listů v čele s Daily Mail je někdejší tvář Realu Madrid či Lens připravena na novou výzvu a jeho současný zaměstnavatel mu v rozhodnutí zřejmě bránit nebude, neboť se obává, že jeho výkonnost je na sestupné křivce.

Varane by rád v lednu změnil klubové barvy. Rudí ďáblové mu zřejmě bránit nebudou

Na San Bernabéu strávil dlouhých deset let a stal se jistotou v zadních řadách Bílého baletu. Pro některé fanoušky bylo v roce 2021 velkým překvapením, když se rozhodl přesunout na Ostrovy do Manchesteru United.

Po svém příchodu na Old Trafford si vedl velmi dobře, ale v aktuální sezóně již vynechal tři zápasy kvůli neznámému zranění. Na Ostrovech se proslýchá, že na vině je problém s kondicí, což nutí Rudé ďábly pokukovat na přestupovém trhu po nových tvářích.

Varane měl ze sestavy vystrnadit Harryho Maguirea, který se však těší dobré formě a už není pod kritikou veřejnosti za laciné chyby. V lednu by tak mohl z Manchesteru kupodivu zamířit právě Francouz, který je spojován s přesunem do Saúdské Arábie.

Daily Mail zmiňuje, že již začala jednání o jeho možném přesunu a Manchester United se nebrání jeho uvolnění, neboť se domnívá, že jeho kariéra začíná uvadat. I tak ale požaduje adekvátní odstupné, které však nebylo zatím konkretizováno.

BYL ONANA UNÁHLENOU VOLBOU? RUDÍ ĎÁBLOVÉ UPÍNAJÍ ZRAK NA JIH EVROPY A KAMERUNSKÁ TVÁŘ JE V NEJISTOTĚ

Foto: AFP