Blíží se návrat Zidaneho do trenérského křesla? Mohl by to být opět Real, ale i pokušitel z Ligue 1

Jednapadesátiletý francouzský stratég Zinédine Zidane by se mohl brzy vrátit do trenérského křesla. Naposledy vedl Real Madrid, kde zanechal nesmazatelnou stopu. V roce 2021 se však jejich cesty opět rozešly a od té doby je na volné noze. Rýsuje se další návrat na San Bernabéu? Ve hře má být také pokušitel z Ligue 1.

Blíží se návrat Zidaneho do trenérského křesla? Mohl by to být opět Real, ale i pokušitel z Ligue 1

Bílý balet samozřejmě o francouzské persóně uvažuje. Současný kouč Carlo Ancelotti by měl po této sezóně zamířit k brazilské reprezentaci a místo bude volné. S touto funkcí je spojován také současný stratég Bayeru Leverkusen Xabi Alonso, který v Bundeslize chytrými přestupy a dobrou taktikou tlačí svůj tým k mistrovskému titulu.

List El Nacional je však opatrný v otázce návratu Zidaneho do španělské metropole. Nabídka by to byla samozřejmě lákavá, ale ve hře je také jiná, která by mohla být atraktivnější i lukrativnější. Bývalý francouzský záložník alžírského původu by mohl setrvat v rodné zemi a ujmout se účastníka Ligue 1.

Tuto informaci potvrdil také Canal+, který jej pasuje do role nového manažera Olympique Marseille, známé značky z města, kde se Zidane dokonce narodil. Ten je v područí saúdskoarabských investorů, kteří se netají zájmem masivně investovat do posílení kádru i vůdce, který tým povede.

Od konce září je na trenérské lavičce někdejší tvář AC Milán Gennaro Gattuso, který ale vyhrál pouze dva ze šesti zápasů. Marseille je aktuálně devátá v tabulce Ligue 1 a po deseti kolech má na svém koutě jen třináct bodů.

MĚSÍC A DOST! SLAVNÝ TURECKÝ KLUB MUSÍ ZNOVU HLEDAT TRENÉRA

Foto: Real Madrid C.F.