Transferový boulevard: Spurs mají předkupní právo na návrat Kanea, Bees jsou za 60 milionů ochotni pustit Toneyho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.

Transferový boulevard: Spurs mají předkupní právo na návrat Kanea, Bees jsou za 60 milionů ochotni pustit Toneyho

Football.London: Šéf Tottenhamu Daniel Levy zveřejnil, že klub má v případě odchodu třicetiletého anglického útočníka Harryho Kanea z Bayernu Mnichov předkupní právo ve smlouvě svého bývalého kapitána.

Mirror: Kouč Brentfordu Thomas Frank je ochoten prodat sedmadvacetiletého anglického útočníka Ivana Toneyho, pokud nabízená cena dosáhne šedesáti milionů liber. O hráče se zajímají Arsenal, Chelsea a Tottenham.

Express: Arsenal vyslal své skauty na úterní zápas Readingu proti Exeteru, aby v dresu domácích sledovali osmnáctiletého anglického útočníka Caylana Vickerse a stejně starého novozélandského obránce Tylera Bindona. 

Fichajes: Arsenal rovněž monitoruje progres devatenáctiletého anglického křídelníka Jamieho Bynoe-Gittense, který se úspěšně adaptuje v prvním týmu Dortmundu.

Mail: Aston Villa diskutuje o možnosti prodloužení smlouvy s pětadvacetiletým anglickým pravým bekem Ezri Konsou. 

Football Insider: Po letních náznacích o možném odchodu do Saúdské Arábie chce nyní třiatřicetiletý útočník West Hamu Michail Antonio zůstat na London Stadium a rád by s Kladiváři prodloužil smlouvu. 

RMC Sport: Po neúspěchu v letním přestupovém okně se Brentford v lednu znovu pokusí získat třiadvacetiletého marockého záložníka Marseille Azzedine Ounahiho.

ESPN: Luton Town bude v lednu bojovat s Ajaxem o podpis devatenáctiletého ekvádorského záložníka LDU Quito Oscara Zambrana, když letní pokus Kloboučníků získat hráče na přestup nebyl úspěšný.