Transferový boulevard: Chelsea a Bayern monitorují Ramsdalea, United pak Gnabryho a Gimeneze

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Chelsea a Bayern monitorují Ramsdalea, United pak Gnabryho a Gimeneze

Mail: Chelsea a Bayern Mnichov mají sledovat situaci okolo pětadvacetiletého anglického brankáře Aarona Ramsdalea z Arsenalu poté, co jej Mikel Arteta překvapivě nenasadil do nedělního utkání s Evertonem

Bild:: Manchester United připravuje nabídku na osmadvacetiletého německého útočníka Bayernu Mnichov Serge Gnabryho, za kterého je klub připraven nabídnout dvaapadesát milionů liber.

FourFourTwo: Manchester United se má zajímat o osmadvacetiletého urugayského středního obránce Atletica Madrid Josého Mariu Gimeneze.

Daily Mail: Newcastle má zvažovat nabídku dvaapadesáti milionů liber za šestadvacetiletého brazilského záložníka West Hamu Lucase Paquetu. Hráč byl v létě spojován s Manchesterem City, jeho přestup ztroskotal po vyšetřování údajných sázkařských problémů.

Teamtalk: Erik ten Hag je podle zpráv údajně připraven prosadit si lednový přestup jedenadvacetiletého belgického záložníka Royal Antverpy Arthura Vermeerena do Manchesteru United.

AS: Aston Villa je odhodlána bojovat o podpis jedenadvacetiletého španělského křídelníka Nica Williamse z Athletica Bilbao a v lednovém okně připravuje nabídku na podpis hvězdy s hodnotou 50 milionů liber, přičemž hodlá přeplatit další nápadníky v podobě Liverpoolu, Manchesteru United a Barcelony.

Relevo: Pětadvacetiletý španělský křídelník Federico Valverde, který je spojován s přestupy do Liverpoolu a Manchesteru United je připraven opustit Real Madrid pokud se jeho herní vytížení nezlepší.

Teamtalk: Inter Milán je připraven vyslechnout si eventuální nabídky na šestadvacetiletého italského záložníka Nicolu Barellu, o kterého se má zajímat Liverpool