Transferový boulevard: Sanchovi neklapla Arábie, Villa zvažovala zaplatit raketu za Chiesu

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.    

Transferový boulevard: Sanchovi neklapla Arábie, Villa zvažovala zaplatit raketu za Chiesu

Mail: Třiadvacetiletému křídelníkovi Manchesteru United Jadonu Sanchovi nevyšlo nabídnuté hostování v saudskoarabském Al Ettifaqu, když Arabové odmítli zahrnout do smlouvy opci na povinný odkup za padesát milionů liber.

Evening Standard: Arsenal stále věří, že se mu podaří realizovat odchod osmadvacetiletého útočníka Nicolase Pepeho z Pobřeží slonoviny do Turecka, když se o hráče prý zajímá Besiktas a Trabzonspor. 

Goal Italia: Aston Villa v právě skončeném letním přestupovém okně vážně zvažovala, že zaplatí pětašedesát milionů liber za pětadvacetiletého italského křídelníka Juventusu Federica Chiesu. 

Sport: Chelsea ochladila svůj zájem o podpis brazilské teenagerské senzace, sedmnáctiletého brazilského záložníka Gabriela Moscarda z Corinthians kvůli jeho ceně blížící se třiceti milionům liber, což nechává otevřené dveře druhému zájemci Barceloně.

Evening Standard: Chelsea se v den uzávěrky přestupů pokusila získat z Clubu Bruggy za třiadvacet milionů liber osmnáctiletého norského křídelníka Antonia Nusu, její nabídka nicméně byla odmítnuta a při dalším pokusu zřejmě budou Blues čelit konkurenci, když severský talent sleduje až dvacítka klubů.

Mail: Třicetiletý anglický ofenzivní záložník Jesse Lingard měl nastoupit za West Ham v přátelském utkání za zavřenými dveřmi proti Ipswichi, přičemž Kladiváři zvažují, zda bývalému hráči Manchesteru United nabídnou smlouvu. 

Evening Standard: Fulham jedná s osmadvacetiletým anglickým záložníkem Harrisonem Reedem o nové smlouvě, poté co Cottagers odmítli nabídku Wolves ve výši tří milionů liber. 

90min: Bournemouth v létě odmítl nabídku Tottenhamu ve výši dvaceti milionů liber za čtyřiadvacetiletého anglického obránce Lloyda Kellyho a věří, že v lednu by se ke Spurs mohli v nabídkách připojit i Liverpool a Newcastle United.