Transferový boulevard: První nabídka United na Kanea je na cestě, Mounta chce i Bayern

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: První nabídka United na Kanea je na cestě, Mounta chce i Bayern

Star: Manchester United se chystá podat první nabídku ve výši osmdesáti milionů liber za devětadvacetiletého útočníka Tottenhamu Harryho Kanea poté, co výkonný ředitel klubu Richard Arnold schválil možnou dohodu.

Times: Bayern Mnichov je další velkoklub, který má zájem podepsat čtyřiadvacetiletého záložníka Chelsea a anglické reprezentace Masona Mounta, jež se podle všeho nedohodne na prodloužení smlouvy na Stamford Bridge. 

Athletic: Manchester United zatím neudělal "žádné zásadní kroky vpřed" v dohodě o nové smlouvě s pětadvacetiletým anglickým útočníkem Marcusem Rashfordem. 

FourFourTwo: Liverpool je ochoten zaplatit přes šedesát milionů liber za šestadvacetiletého jihokorejského obránce Neapole Kim Min Jaeho, o kterého má mít zájem i Manchester United.

Sport1: Arsenal se zajímá o možnost získání třiadvacetiletého dánského záložníka Jespera Lindstroma, jehož je domovský Eintracht Frankfurt ochoten nechat jít za částku zhruba pětadvaceti milionů liber.

Marca: Naděje Aston Villy na podpis ofenzivního záložníka Realu Madrid Daniho Ceballose se propadly, když jeho preferovanou destinací má být v tuto chvíli Atletico Madrid.

90min: Řada klubů Premier League, včetně Leicesteru, Fulhamu a Wolves monitoruje progres záložníka Lorientu Enza le Feeho a poté, co třiadvacetiletý hráč potvrdil, že chce v létě francouzský celek opustit je připravena pokusit se jej podepsat.

Gazzetta dello Sport: West Ham vstoupil do kontaktu s novým italským útočným hrdinou Mateem Reteguim a sonduje možnosti podpisu čtyřiadvacetiletého italského útočníka argentinského Tigre, čelí ale zároveň konkurenci ze strany Lazia, Bayeru Leverkusen a Eintrachtu Frankfurt.