Kane nemusí být jedinou volbou. Bayern pokukuje po novém kanonýrovi také na severu Itálie

Bavorská mašina v této sezóně nešlape jako v minulých letech a fanoušci Bayernu vnímají, že v týmu stále nebyla zalepena vhodně mezera po ochodu Roberta Lewandowského. Vedení vnímá potřebu přivést dalšího forvarda, který by zapadal do jeho herní strategie.

Kane nemusí být jedinou volbou. Bayern pokukuje po novém kanonýrovi také na severu Itálie

Mnichovský obr nedávno prodloužil o rok smlouvu s francouzským útočníkem Ericem Choupo-Motingem, ale bundesligovému klubu jen tento krok stačit nebude. S přesunem na tuto adresu je delší dobu spojován také anglický reprezentační kapitán Harry Kane, ale zatím není jisté, jestli jeho mise v Tottenhamu v létě skončí.

Podle italského webu Calciomercato se Bayern po novém střelci rozhlíží také na Apeninském poloostrově. V jeho hledáčku uvízla hned dvě jména, která by mohla ofenzivní řadu výrazně okysličit. V obou případech se však jedná o poměrně nákladné investice.

Na seznamu přání se má vyskytovat pětadvacetiletý argentinský střelec Lautaro Martínez. Inter Milán rozhodně nebude svolný k jeho uvolnění, ale kolem krouží i další dravci z Premier League a La Ligy.

Podobně na tom je i srbská kometa Dušan Vlahovič, u kterého by však cesta k jeho zisku mohla být snadnější, neboť Juventus nezažívá zrovna nejšťastnější období.