Transferový boulevard: Liverpool chce Lobotku, City chorvatské zázračné dítě

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Liverpool chce Lobotku, City chorvatské zázračné dítě

Calciomercato: Liverpool je připraven podat nabídku na přestup osmadvacetiletého záložníka Neapole Stanislava Lobotky jako alternativy č. 1 k Jude Bellinghamovi.

Gazzetta dello Sport: V konkurenci Interu Milán nebo Arsenalu má být Newcastle stále favoritem na zisk francouzského útočníka Borussie Mönchengladbach Marcuse Thurama a nabízí mu víceletou smlouvu s platem cca 100 tisíc liber týdně.

The Athletic: Manchester City má políčeno na poslední chorvatskou senzaci, šestnáctiletého středního obránce Luku Vuskoviče z Hajduku Split, za kterého je připraven nabídnout přes deset milionů liber.

Gazzetta dello Sport: Leeds bude chtít kolem 35 milionů liber pokud se Juventus nebo nějaký jiný klub ozve ohledně přestupu italského devatenáctiletého útočníka Willyho Gnonta.

Il Mattino: Neapol se stále nevzdala naděje na přeměnu stávajícího hostování Tanguye Ndombeleho z Tottenhamu na trvalý přestup, nemíní ale zaplatit opci ve výši 26 milionů liber.

Hurriyet: Southampton sleduje středního obránce Fenerbahce Emira Ortakayu, jehož cena se pohybuje kolem deseti milionů liber.

Bild: Arsenal, Liverpool a Barcelona jsou v závodě o podpis vysoce hodnoceného jedenadvacetiletého holandského středopolaře VfL Wolfsburg Mickyho van de Vena.

Mail: Manchester United v reakci na předpokládané letní odchody Harryho Maguira a Victora Lindelofa zintenzivnil svůj zájem o přestup pětadvacetiletého francouzského středního beka Axela Disasiho z Monaka.