Kotrba: Titul získá Sparta, její hráči jsou tak hladoví, že díky tomu dokážou úplně odsunout stranou vlastní ego

V souvislosti s útokem na letošní ligový titul už drží tradičně trumfy jen tři dlouhodobě nejsilnější značky z Edenu, Letné a Doosan arény.

Kotrba: Titul získá Sparta, její hráči jsou tak hladoví, že díky tomu dokážou úplně odsunout stranou vlastní ego

Za těchto okolností e řeší pouze tři otázky a to, zda se titul po roční pauze opět vrátí do Edenu, jestli se bude po dlouhých devíti letech čekání radovat Sparta, nebo se ještě Viktora zvedne a svou trofej z loňska dokáže obhájit.

Ještě zbývá odehrát jedenáct duelů, což znamená, že je ve hře třiatřicet bodů. Expert Jiří Kotrba, jenž vedl naposledy na nejvyšší úrovni Slovan Liberec, už však svého favorita má...

"Sparta podle mě získá titul, protože má největší hlad po úspěchu," citoval novinář Lukáš Pečeně na Twitteru pětašedesátiletého odborníka.

Rozhodnout by měla právě hrozně dlouhá doba bez úspěchu a hlad současné letenské generace po trofejích. "Ti hráči jsou tak hladoví, že díky tomu dokážou úplně odsunout stranou vlastní ego," všiml si bývalý kouč české jednadvacítky.

On sám získal svůj jediný titul právě na Letné a to v ročníku 2002/2003, čili přesně před dvěma dekádami.

"Přesně takhle to fungovalo v dobách, kdy byla Sparta nejúspěšnější," podotkl dvojnásobný vítěz domácího poháru, který ještě v devadesátých letech minulého století vybojoval jak ve Viktorii Žižkov, tak v Jablonci.

Vyhrál jsem pohár i Superpohár, ale titul ještě ne. Byla by to pro mě premiéra, přiznal letenský Haraslín