Pod Eiffelovkou si chtějí nasypat popel na hlavu. Kterému jménu to má pomoci zpět do Parku Princů?

Francouzský gigant Paris Saint-Germain by mohl velmi brzy měnit trenérský post. Současný stratég Christophe Galtier upadl v nemilost po sérii nepřesvědčivých výsledků a bodových ztrát a vaz by mu mohl definitivně zlomit nezdar na půdě Bayernu Mnichov, což by znamenalo konce v aktuálním ročníku Ligy mistrů.

Pod Eiffelovkou si chtějí nasypat popel na hlavu. Kterému jménu to má pomoci zpět do Parku Princů?

Adeptů na jeho post je hned několik a již delší dobu se skloňují například José Mourinho aktuálně působící v římském AS či Zinédine Zidane, který je na volné noze. O krok před nimi má být ale německý trenér Thomas Tuchel, který již s PSG zkušenosti má.

Podle deníku Evening Standard je vedení PSG připraveno posypat si hlavu popelem a někdejšího kouče znovu angažovat. Thomas Tuchel naposledy působil v londýnské Chelsea, kde jej po změně majitele a rozdílných vizích nahradil Graham Potter.

Vedení PSG je údajně připraveno přiznat chybu, že jej na Štědrý den v roce 2020 vyhodilo. O jeho služby je v Parku Princů znovu zájem a opětovnému spojení sil nahrává do karet i jiné složení současných vedoucích pracovníků.

Pozici sportovního ředitele vykonává aktuálně Luis Campos, nikoliv Leonardo, se kterým měl tehdy názorové neshody. Jméno Tuchela bylo spojováno i s Chelsea, fanoušci se dokonce dožadovali jeho návratu, ale s ohledem na nesoulad s aktuálním vedením se tato varianta jeví jako nepravděpodobná.

Modrič by rád pokračoval v Realu. Proč si podle Ancelottiho novou smlouvu zaslouží?