Modrič by rád pokračoval v Realu. Proč si podle Ancelottiho novou smlouvu zaslouží?

Svou budoucnost v těchto týdnech řeší chorvatský středopolař Luka Modrič. Sedmatřicetiletý veterán je stále velmi platnou součástí národního výběru balkánské země a svou neochvějnou pozici má také v kádru Realu Madrid. Vše nasvědčuje tomu, že by tato spolupráce mohla pokračovat i nadále.

Modrič by rád pokračoval v Realu. Proč si podle Ancelottiho novou smlouvu zaslouží?

Zkušený záložník již vyjádřil přání v týmu Bílého baletu zůstat, jen si je vědom toho, že si musí novou smlouvu zajistit výkony, nikoliv jen dosavadními zásluhami. S vedením klubu zatím o novém kontraktu nejednal, ale k diskuzi by mělo dojít co nejdříve.

„Ještě jsem s klubem nemluvil, ale jsem klidný. Pořád je čas. Pokaždé, když mi někdo položí tuhle otázku, odpovídám: Cítím se dobře a chci zůstat v Realu. Ale musím nejdřív mluvit s klubem a uvidím, jaký na to bude mít názor. Rád bych hlavně pokračoval, protože se o to zasloužím, ne že mi někdo nabídne prodloužení. V životě jsem nedostal nic zadarmo. Ať se stane cokoliv, nezmění to můj vztah s Realem Madrid. Je to klub mého života,“ prohlásil rodák ze Zadaru s minulostí v londýnském Tottenhamu pro list Marca.

Na San Bernabéu působí již od roku 2012 a nemalou měrou se podílel na zisku celé řady cenných trofejí. I z tohoto důvodu se současný kouč Carlo Ancelotti domnívá, že by mělo dojít k prodloužení spolupráce se španělským královským klubem.

„Modrič novou smlouvu zaslouží, protože je to úžasný hráč,“ nechal se slyšet italský stratég na adresu jednoho ze služebně nejstarších hráčů v kádru Realu Madrid.