Transferový boulevard: Chelsea zkoušela ještě Barellu, City má vytipovaného Chilwella

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Chelsea zkoušela ještě Barellu, City má vytipovaného Chilwella

Mail: Manchester City zvažuje, že v létě předloží nabídku Jamesi Maddisonovi, který v té chvíli bude mít v Leicesteru City poslední rok platnou smlouvu.

Fabrizio Romano: Manchester United nikdy seriózně nezvažoval, že by pustil obránce Harryho Maguirea do Interu Milán a devětadvacetiletý hráč zůstane na Old Trafford minimálně do konce sezony. 

Tuttomercato: Chelsea měla v den uzavření transferového okna měla sondovat ochotu Interu Milán prodat italského záložníka Nicolo Barellu, ale klub ze Serie A se nebyl ochoten o transferu pětadvacetiletého hráče vůbec bavit.

Mail: Podle zpráv z francouzské strany se transfer Hakima Ziyecha do Paris Saint-Germain nerealizoval protože Chelsea byla při jednání "chamtivá".

Sun:  Hvězda Juventusu Dušan Vlahovič navzdory zájmu Manchesteru United, Chelsea a Arsenalu pořád jednoznačně preferuje transfer do Realu Madrid.

Times: Mezi hráči identifikovanými Manchesterem City jako potenciální nový levý obránce je i bek Chelsea Ben Chilwell, kterého přitom už Citizens málem podepsali z Leicesteru City tři roky nazpět.

Gazzetta dello Sport: Manchester United odmítl nabídku Interu Milán na hostování Victora Lindelofa s tím, že do budoucna je ochoten se bavit o možnosti trvalého transferu švédského obránce.

Tuttomercatoweb: Juventus na konci přestupového okna zvažoval překvapivý krok, kdy chtěl získat levého beka Arsenalu Kierana Tiernyho.