Transferový boulevard: Manchester United se v létě pokusí o Kanea, Tuchel ke Spurs nechce

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.    

Transferový boulevard: Manchester United se v létě pokusí o Kanea, Tuchel ke Spurs nechce

Mail: Manchester United se v létě pokusí přivést na Old Trafford devětadvacetiletého útočníka anglického Tottenhamu Harryho Kanea. Tomu končí po příští sezóně smlouva s Kohouty, k podpisu nové se zatím nemá.  

Guardian: Chelsea zintenzivila snahu dohodnout se na nové smlouvě s anglickým reprezentačním záložníkem Masonem Mountem a to především v důsledku informací o zájmu o hráče ze strany Liverpoolu.

Florian Plettenberg: Zprávy o zájmu Thomase Tuchela převzít - v případě odchodu či vyhazovu Antonia Conteho - Tottenham nejsou pravdivé, německý stratég si hodlá počkat na nabídku z Realu Madrid nebo Barcelony.

Fabrizio Romano: Liverpool stále jedná s Robertem Firminem o možnosti nového kontraktu, zvažuje se alternativa krátkodobé smlouvy. Brazilský útočník tvrdí že v klubu zůstane. 

Evening Standard: Arsenal by měl zájem o půlroční hostování dvacetiletého záložníka Realu Madrid a Francie Eduarda Camavingy. 

Caught Offside: Manchester United v podobném směru zvažuje možnost, že by si z Borussie Dortmund půjčil třiatřicetiletého Marca Reuse. Erik ten Hag se údajně už měl sejít s agentem tohoto německého reprezentanta. 

Mail: Leicester City podá druhou nabídku na přestup na čtyřiadvacetiletého australského obránce Stoke City Harryho Souttara poté co Potters odmítli původní - desetimilionovou - nabídku.

Sky Sports: Arsenal je blízko podpisu dvacetiletého obránce Spezie a Polska Jakuba Kiwiora. Cena talentovaného hráče by se měla pohybovat okolo dvaceti milionů liber. 

TuttoSalernitana: Klub italské Serie A Salernitana jedná s agentem anglického obránce Evertonu Michaela Keana a chce třicetiletého hráče přesvědčit k přesunu na Apeninský poloostrov.