Plavšić: V Baníku můžu zůstat minimálně do léta, a pak se uvidí. Líbí se mi tady, jsem tu šťastný

Sedmadvacetiletý srbský záložník Srdjan Plavšič v české nejvyšší soutěži prošel už oběma pražskými „S“ a aktuálně hostuje v ostravském Baníku. Návrat do Vršovic se zatím nekoná a slezský klub i samotný hráč kvitují, že může tato spolupráce pokračovat i během jara.

Plavšić: V Baníku můžu zůstat minimálně do léta, a pak se uvidí. Líbí se mi tady, jsem tu šťastný

Odchovanec Vojvodina Novi Sad s minulostí ve Spartaku Subotica či Crvena zvěda Bělehrad se do zimní přípravy zapojil oproti zbytku týmu o den později. Během podzimu hrál v plánech Baníku důležitou roli a tamní kouč Pavel Hapal jej několikrát chválil.

„Mám radost, že jsem se připojil k týmu a že jsme začali trénovat. Podle informací, které mám, zůstanu minimálně do léta. A pak se uvidí. Teď jsem rád, že jsem se připojil k týmu,“ nechal se slyšet schopný záložník, se kterým může ostravský klub počítat i na jaře. Kromě trenéra ale svými výkony přesvědčil i fanoušky, kteří si jej oblíbili.

„Hodně fanoušků mi psalo, abych tady zůstal. Já se tu cítím super. Hrajeme dobrý fotbal a jsou tu výborní kluci. Líbí se mi tady, jsem tu šťastný. Důležité je, že hraju, že pomáhám klubu i sobě,“ pokračoval v rozhovoru pro klubové stránky baníku.

Za necelý měsíc startuje jarní část FORTUNA:LIGY a srbský legionář věří, že se slezskému týmu bude dařit i ve zbytku sezóny. „Ke konci podzimu jsme začali hrát dobrý fotbal, vrátilo se nám to i výsledky, tak doufám, že v tom budeme pokračovat. Vyhrávat, sbírat body a doufám, že budeme někde nahoře,“ uzavřel Plavšić.