Portugalská defenzivní senzace uvízla na radaru Realu. Bílý balet ale děsí jeho aktuální cenovka

Zimní přestupové okno je již v plném proudu a mohly bychom se letos dočkat hned celé řady zajímavých přesunů. Do karet tomuto tvrzení nahrává i nedávný světový šampionát v Kataru, kde se celá řada perspektivních jmen ukázala v dobrém světle. Nejinak tomu může být v případě portugalské defenzivní senzace z Benfiky Lisabon, o kterou se uchází Real Madrid.

Portugalská defenzivní senzace uvízla na radaru Realu. Bílý balet ale děsí jeho aktuální cenovka

Podle zpráv španělského portálu Defensa Central je předmětem zájmu devatenáctiletý obránce António Silva. Produkt mládežnické akademie Benfiky Lisabon vykazuje výrazný progres ve svých schopnostech, což mu zaručilo místo v základní sestavě A-týmu, kde si odbyl debut během této sezóny.

Jeho talent nezůstal bez povšimnutí i za hranicemi rodné země. Real Madrid v něm vidí potencionální náhradu za Nacha, který má na San Bernabéu nejistou budoucnost a je uprostřed vleklých jednání o prodloužení kontraktu.

Úřadující šampioni La Ligy by si uměli Silvu představit ve svých řadách, ale problémem je výstupní klauzule, kterou má talentovaný mladík ve smlouvě. Aktuálně by jej totiž musel vykoupit za rovných 100 milionů eur, což se vedení Bílého baletu zdá příliš.