Transferový boulevard: Chelsea se snaží udržet Kantého, Scamacca může opustit Kladiváře, Asensio do United

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.    

Transferový boulevard: Chelsea se snaží udržet Kantého, Scamacca může opustit Kladiváře, Asensio do United

TalkSport: Manchester United, Arsenal a Chelsea se zdráhají splnit požadavek Atletica Madrid, které za hostování třiadvacetiletého portugalského záložníka Joaa Felixe poptává deset milionů eur..

Mail: O dvacetiletého náhradního brankáře Manchesteru City  Jamese Trafforda, který je až trojkou za Edersonem a Ortegou se má zajímat Glasgow Rangers.

Calciomercato: Liverpool je dalším z anglických týmů, který usiluje o podpis devatenáctiletého útočníka Chicaga Fire Jhona Durana, jehož cena se odhaduje na 20 milionů eur.

Marca: Manchester United plánuje v lednu oslovit křídelníka Realu Madrid Marka Asensia a též předloží nabídku na švýcarského brankáře Mönchengladbachu Yanna Sommera.

Tuttomercato: Tottenham se stále pokouší o podpis ofenzivního záložníka Atalanty Bergamo Ruslana Malinovského.

La Razon: Leeds je připraven předložit Villarrealu nabídku na přestup záložníka Alfonsa Pedrazy a dělá si naděje na úspěch, když se ze souboje stáhl Inter.

Deporte Valenciano: Valencia chce v lednu získat Bryana Gila z Tottenhamu na 18měsíční hostování s opcí na koupi. Přičemž další záložník, který by mohl z Tottenhamu odejít, je odchovanec Oliver Skipp, jehož prodej by mohl Antonio Conte schvalit, pokud se mu podaří podepsat Francka Kessieho z Barcelony.

Tiempo De Juego: Atletico Madrid sleduje Gianlucu Scamaccu jen několik měsíců poté, co tento útočník přestoupil do West Hamu

Times: Na Stamford Bridge roste optimismus ve smyslu, že by se sportovnímu vedení Chelsea mohlo povést přesvědčit N'Gola Kantého k prodloužení smlouvy, která mu má vypršet v létě.