Chceme uskutečnit přestup roku, který ukáže, co jsme zač! plánuje Newcastle

Ten absolutně nejbohatší fotbalový klub světa plánuje v létě rozpoutat hotové přestupové peklo, že budou ostatní konkurenti nejen z Premier League pořádně závidět.

Chceme uskutečnit přestup roku, který ukáže, co jsme zač! plánuje Newcastle

Byla to ve své podstatě jen otázka času. Už za poslední rok Newcastle utratil skutečný majlant, aby se zvládl zachránit a následně i vyhoupl do popředí, ale tady ta změna rozhodně ještě nekončí. To nejlepší, jak potvrdil sám manažer Eddie Howe, teprve přijde.

„Máme skutečně vysoké ambice. Společně s vedením jsme si sedli ke stolu a sdělili si naše představy. Cílem je pochopitelně být nejlepší nejen v domácí soutěži, ale i na celém světě. Je tedy jasné, že se to bez posil neobejde,“ přiznával zcela upřímně trenér Strak.

„Hráči vědí, že jsou součástí něčeho velkého. Něčeho, co celá fotbalová historie ještě nezažila. Vědí, že když budou pracovat tvrdě, budou také po zásluze odměněni. A jako bonus jim v létě seženeme skutečně velké, velké jméno,“ líčí Howe.

„Jak jsem už jednou říkal, vše je to o Lize mistrů. Pokud se do ní kvalifikujeme, nastane nová éra. Taková, kdy k nám budou chtít chodit všichni sami. Naším cílem je se do ní dostat do dvou let, ale pokud to zvládneme už letos, rozhodně se zlobit nebudeme, naopak,“ usmíval se.

„Léto pro nás bude ohromně velké. Chceme uskutečnit přestup roku, který ukáže, co jsme zač! Nemohu zatím dávat žádné informace, protože sám nevím, o koho půjde, ale znám ambice klubu a vím, co mohu očekávat. Zatím mě vedení nezklamalo a já nechci zklamat je. Čekají nás velké dny!“ slíbil prostřednictvím deníku The Times manažer Howe.